V Spotkanie Przedsiębiorców z Radnymi Torunia

„Stowarzyszenie Kobiece Forum Biznesu”, Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy oraz TNOiK „Dom Organizatora”  serdecznie zapraszają na V Spotkanie Przedsiębiorców z Radnymi Miasta Torunia, pod tytułem „Wzajemne oczekiwania – wspólne projekty”.

Wydarzenie jest podsumowaniem całorocznej inicjatywy „Toruńskie Spotkania Przedsiębiorców
z Radnymi Miasta Torunia”. Tematem, który chcemy tym razem poruszyć są „Wzajemne oczekiwania – wspólne projekty”. Podczas ostatniej w tym roku debaty porozmawiamy na temat czego oczekują z jednej strony przedsiębiorcy, a z drugiej – przedstawiciele Rady Miasta. W 2019 roku odbyły się trzy debaty, dotyczące edukacji zawodowej, pozyskiwania funduszy inwestycyjnych oraz poszukiwaniu i utrzymaniu pracowników. Z rozmów jakie odbywały się podczas spotkań możemy stwierdzić, że oczekiwania są wzajemne i możliwe do zrealizowania w ramach wspólnych projektów.

Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni przedstawiciele Urzędu Miasta, Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, szkół zawodowych, organizacji współpracujących z przedsiębiorcami, specjalistów ds. strategii, przedsiębiorcy oraz Radni Miasta Torunia.

Planujemy kontynuować inicjatywę również w przyszłym roku, dlatego chcielibyśmy porozmawiać
o tematach do dyskusji na rok 2020.

Spotkanie odbędzie się we czwartek 5 grudnia 2019 o godz. 15.00 w Sali Regionalnego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Przedzamcze 8 w Toruniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu drogą mailową: kingachalecka@gmail.com
lub telefonicznie: 609 429 543

 

KONTAKT

Profesjonalizm  w  zarządzaniu  -  dla  mikro,  małych,  średnich  i  dużych  przedsiębiorstw.

 

Polityka Prywatności