TNOiK „Dom Organizatora” patronem medialnym 2 edycji Konferencji Naukowej „Bezpieczne Podatki”

Już 9 grudnia 2019 roku w Krakowie odbędzie się
2. edycja Konferencji „Bezpieczne podatki”
organizowana przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ pod patronatem Fundacji Polska Jutra. TNOiK „Dom Organizatora” jest jednym z patronów medialnych przedsięwzięcia i w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu.

︎ O KONFERENCJI

Jest to jedna z nielicznych w Polsce konferencji łączących jednocześnie kwestie podatkowe i karnistyczne w pełni poświęconych tematyce przestępstw podatkowych i ich karnoprawnych i administracyjnokarnych skutków. Stworzona została z myślą o osobach, które są zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu obu dziedzin, dlatego też tematem Konferencji uczyniliśmy prawnogospodarczą problematykę oszustw podatkowych. Polskiemu systemowi podatkowemu zarzucana jest nieszczelność, często wykorzystywana do praktykowania ciekawych sposobów, pozwalających na opodatkowanie. To właśnie temu zjawisku, jego przyczynom, skutkom oraz możliwościom zapobiegania przyjrzymy się podczas prelekcji.

︎O PRELEGENTACH

Podobnie jak w ubiegłym roku, do grona prelegentów zaprosiliśmy wybitnych przedstawicieli świata administracji oraz nauki prawa, którzy podzielą się z Wami swoją ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W gronie tym znajdują się między in. Prof. UJ dr hab. Janusz Raglewski, dr Agnieszka Franczak oraz dr Jowita Pustuł oraz Dyrektor Oddziału Krakowskiego Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw Grzegorz Piątkowski.

◼︎ TWÓJ UDZIAŁ

Serdecznie zapraszamy 9 grudnia 2019 roku do Sali Wystawowej Auditorium Maximum w Krakowie przy ul. Krupniczej 33a.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują jedynie zapisy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, który pojawi się 2 grudnia.

Zainteresowany? – Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco.

CZEKAMY NA WAS!

 

KONTAKT

Profesjonalizm  w  zarządzaniu  -  dla  mikro,  małych,  średnich  i  dużych  przedsiębiorstw.

 

Polityka Prywatności