IV Spotkanie Przedsiębiorców z Radnymi Torunia

Serdecznie zapraszamy na czwarte Spotkanie Przedsiębiorców z Radnymi Miasta Torunia, pod tytułem „Pracownik – w roli głównej: jak go znaleźć/zatrzymać?”.

Wydarzenie jest kontynuacją wspólnej inicjatywy, „Stowarzyszenia Kobiece Forum Biznesu”, Towarzystwa Naukowego i Organizacji Kierownictwa „Dom Organizatora”, Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Pracodawców „Lewiatan” oraz Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, pn. „Toruńskie Spotkania Przedsiębiorców z Radnymi Miasta Torunia” i dotyczy cyklicznych spotkań, na których poruszane są tematy nurtujące przedsiębiorców.

Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni przedstawiciele Urzędu Miasta, Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, Katedry Zasobów Ludzkich WNEiZ UMK, organizacji współpracujących z przedsiębiorcami, agencji zatrudnienia oraz przedsiębiorcy.

Zapraszamy do dyskusji o problemach z jakimi borykają się toruńscy przedsiębiorcy przy poszukiwaniu pracowników i ich utrzymaniu. Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie: w czym tkwi problem na toruńskim rynku pracy – w niskim wynagrodzeniu, słabej infrastrukturze w mieście, w zmianie cywilizacyjnej czy w przenoszeniu pracowników poza Toruń?

Niniejsze spotkanie odbędzie się w czwartek 26 września 2019 o godz. 15.00 w Sali Regionalnego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Przedzamcze 8 w Toruniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu drogą mailową: kingachalecka@gmail.com lub telefonicznie: 609 429 543.

 

KONTAKT

Profesjonalizm  w  zarządzaniu  -  dla  mikro,  małych,  średnich  i  dużych  przedsiębiorstw.

 

Polityka Prywatności